Myslíme aj na ostatných

Spoločnosť TOMARK, s.r.o. výrazne podporuje podujatia s akademickým, kultúrnym, športovým či sociálnym charakterom, organizované nielen v domácom regióne, ale aj akcie s celoslovenským, ba i zahraničným pôsobením.

 

 Spolupráca s akademickou obcou

  • Spolupráca so strednými a vysokými školami (hlavne technického a leteckého zamerania) – umožňujeme žiakom a študentom vykonávať prevádzkovú a odbornú prax pod vedením skúsených odborníkov na jednotlivých úsekoch a ich zapájanie sa pri riešení technických problémov
  • Úzka spolupráca s SPŠ strojnícka Prešov - celoročná rotácia študentov počas pravidelnej týždennej praxe v našej spoločnosti
  • Spolupodieľanie sa na výskume, vývoji, vzdelávaní poslucháčov, absolventov a potencionálnych pracovníkov
  • Konzultačná a školiteľská pomoc pre poslucháčov VŠ pri tvorbe a predkladaní záverečných bakalárskych, inžinierskych či dizertačných prác
  • Príprava stredísk údržby leteckej techniky
  • Účasť  na informačných a prezentačných akciách v Prešove (Burza informácií pre žiakov základných škôl, burzy práce, Medzinárodná burza práce v meste Tarnow - Poľsko). Na týchto podujatiach bola záujemcom predstavená naša spoločnosť, výrobný program a profesie, ktoré sú najviac žiadané
  • Spolupráca s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny - umožňujeme evidovaným nezamestnaným absolventom  vysokých škôl vykonávať v našej spoločnosti absolventskú prax a získať odborné zručnosti a praktické skúsenosti

                                              

 

Kultúrne a športové podujatia

Sponzorskými darmi či inou pomocou sa snažíme podporiť činnosť kultúrnych inštitúcií, napr. Divadlo Jonáša Záborského v Prešove, tradičné folklórne súbory, ale aj spoločenské akcie napr. z gastronomickej oblasti. Pomoci nikdy nie je dosť ani v športových inštitúciách a kluboch. Podporujeme aktivity rôznych športových odvetví, napr. z hádzanárskeho, futbalového, atletického, jazdeckého či motoristického prostredia, podporujeme činnosť leteckých združení a aeroklubov.

Uvedomujeme si, že podporiť dobrú myšlienku je správne, radi sa preto rôznymi formami spolupodieľame na možnosti napomáhať rôznym občianskym združeniam, dobrovoľným či charitatívnym organizáciám.

Charitatívna pomoc

Chápeme aj neľahkú situáciu ľudí okolo nás z rôznych sociálnych skupín, a ak je to čo i len trochu možné, snažíme sa podať pomocnú ruku a pomôcť tým, ktorí sú v núdzi, resp. ktorí sú neraz odkázaní na našu pomoc.  Veď pomáhať je predsa ľudské.

Už dlhodobo podporujeme akcie rôznych občianskych združení, napr. OZ Integrácia  - „Slnko svieti pre všetkých deti rovnako“ (Projekt Intergrácia predstavuje schopnosť spájať svet dospelých a detí. Umožňuje vstúpiť do ich krehkého sveta a ukázať cestu k vzájomnej tolerancii a porozumeniu)

                              

Rýchle Menu

Kontakty

TOMARK, s.r.o.
Strojnícka č.5
080 01 Prešov
Slovenská republika

Tel.: +421 51 7480 561
Fax.: +421 51 7480 560
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ĎALŠIE KONTAKTY

Naše riešenia pre Vás

Spoločnosť TOMARK, s.r.o., patrí už dlhé roky k popredným spoločnostiam v segmente obrábania, tvárnenia, delenia hutného materiálu a výroby zváraných konštrukcií a komponentov od prípravy výroby po finalizáciu. O širokom zábere pôsobnosti svedčia aj naše rozmanité realizované riešenia. Pomocou skúsených odborníkov v oblasti strojárenstva a letectva realizujeme vývoj a výrobu celokovových športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9.

Presvedčte sa o stabilnom zázemí našej spoločnosti, vysokej kvalite našich produktov, flexibilite a pripravenosti skvalitňovať a zlepšovať služby na základe požiadaviek našich obchodných partnerov.