Profil spoločnosti

Spoločnosť TOMARK, s.r.o.vznikla v auguste roku 1995. Špecializuje sa na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov od prípravy výroby po finalizáciu. Produkty spoločnosti nachádzajú široké uplatnenie v automobilovom priemysle, v oblasti dopravných systémov, poľnohospodárskej oblasti či energetickom priemysle.

Svojim zákazníkom dodávame produkty podľa ich požiadaviek a prianí, ktoré neraz vyžadujú individuálne „riešenie na mieru“ a v súlade s ich výkresovou dokumentáciou. Vieme však ponúknuť aj vlastné konštrukčné riešenia. Keďže sa snažíme prispôsobiť rastúcim potrebám a nárokom zákazníkov, ale aj progresívnym moderným trendom, naďalej rozširujeme ponuku svojich produktov a riešení. Výrobné aktivity spoločnosť TOMARK, s.r.o. realizuje v piatich výrobných halách, na celkovej ploche cca 15 000 m2

 

                  

 

O bezproblémovú prevádzku spoločnosti sa starajú výrobní, teda prevádzkoví a obslužní pracovníci a technicko-hospodárski pracovníci, vykonávajúci technické, administratívne a riadiace činnosti. Všetky svoje aktivity pracovníci spoločnosti TOMARK, s.r.o. realizujú s významným dôrazom na zabezpečenie presnosti, časovej zosúladenosti a kvality. Preto sú rozličné pracovné činnosti denno-denne konfrontované a porovnávané s kvalitatívnymi parametrami a normami. Kontrolu a prípadné nápravné opatrenia realizujú samostatné pracoviská oddelenia kontroly kvality.

 

Prevádzkové činnosti spoločnosti TOMARK, s.r.o:

 

Výroba dielcov

 - Spracovanie materiálov: pálenie, strihanie, rezanie, ohýbanie, plošné tvárnenie tzv. delenie materiálu podľa deliacich plánov

 

Zváračské a montážne práce

 - zváranie, povrchová úprava, zámočnícke práce

 - výroba a finalizácia návesov pre automobilový priemysel

 - výroba výrobkov, dielcov a podzostáv pre poľnohospodárske stroje

 - výroba tlakových nádob a zásobníkov vody

 

 

Obrábacie práce

 - výroba strojných súčiastok trieskovým obrábaním (sústruženie, frézovanie, vŕtanie...)

 - výroba dielcov, pre tzv. zvarence, teda dielce, ktoré sa vkladajú do zváraných konštrukcií

 


 

Nástrojáreň a konštrukčná dielňa

Prevažná väčšina lisovacích, zváracích a vŕtacích prípravkov pre výrobu je vyrábaná v nástrojárni a konštrukčnej dielni spoločnosti TOMARK, s.r.o., ktorá je vybavená jednoúčelovými strojmi a zariadeniami. Strojná dielňa ponúka konštrukciu, výrobu strojárskych súčiastok, opravy, údržby nástrojov a prípravkov s dôrazom na presnosť a jemnosť výroby a principiálny účel ich použitia - schopnosti pracovať s pevnými a odolnými materiálmi.

 

Vývoj a výroba celokovových športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9

Vo svojej divízii TomarkAero, zameranej na oblasť letectva, sa spoločnosť zaoberá vývojom, konštrukciou a výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik, relax a vlekanie bezmotorových lietadiel. Kvalita je dominantný faktor, preto venujeme nesmiernu pozornosť vývojovým návrhom a dôkladnej výrobe všetkých častí lietadla. Elegantný dolnoplošník Viper SD4 - ideálny na cestovanie a rekreačné lietanie a hornoplošník Skyper GT9 - vynikajúce riešenie na zážitkové lietanie a tvorbu foto a vide dokumentácie, teda nie sú len produkty použitia špičkových technológií a CAD systémov, ktoré spĺňajú prísne legislatívne požiadavky, ale je aj výsledkom tvorivej práce, starostlivej prípravy námetov a riešení odborníkov v leteckej oblasti.

 

Rýchle Menu

Kontakty

TOMARK, s.r.o.
Strojnícka č.5
080 01 Prešov
Slovenská republika

Tel.: +421 51 7480 561
Fax.: +421 51 7480 560
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ĎALŠIE KONTAKTY

Naše riešenia pre Vás

Spoločnosť TOMARK, s.r.o., patrí už dlhé roky k popredným spoločnostiam v segmente obrábania, tvárnenia, delenia hutného materiálu a výroby zváraných konštrukcií a komponentov od prípravy výroby po finalizáciu. O širokom zábere pôsobnosti svedčia aj naše rozmanité realizované riešenia. Pomocou skúsených odborníkov v oblasti strojárenstva a letectva realizujeme vývoj a výrobu celokovových športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9.

Presvedčte sa o stabilnom zázemí našej spoločnosti, vysokej kvalite našich produktov, flexibilite a pripravenosti skvalitňovať a zlepšovať služby na základe požiadaviek našich obchodných partnerov.