Robotizované pracoviská

Zváracie a montážne práce

 

 Delenie a tvárnenie materiálov

 

Nielen vysokokvalitné stroje a zariadenia slúžiace na delenie a tvárnenie materiálu, ale tiež moderné robotizované zváracie pracoviská predstavujú špičkové technologické riešenia, ktoré umožňujú našej spoločnosti a jej pracovníkom dosahovať väčšiu efektivitu a kvalitu výroby.

 

EX-V6L

Robotizované zváracie pracovisko s jedným 6 osím zváracím robotom EX-V6L od japonskej firmy OTC-Daihen umiestneným na pozdĺžnom pojazde. Slúži na zváranie stredne veľkých podzostáv. Max. rozmery zvarencov 4500 x 1500 mm a hmotnosť do 1000 kg.

 

 

AX-V4L

Robotizované zváracie pracovisko s dvoma 6 osími zváracími robotmi AX-V4L od japonskej firmy OTC-Daihen. Roboty zavesené na portáli, každý z nich má po dve prídavné externé osi na zväčšenie pracovného priestoru. Vynikajúce riešenie pre veľké zvarence s rozmermi do 10000 x 2600 mm a hmotnosťou max. 4000 kg. V súčasnosti sa využíva na zváranie veľkých podzostáv za účelom zvýšenia kvality a produktivity výroby.

 

 

QRC 410

Robotizované zváracie pracovisko od nemeckej firmy Cloos sa skladá z jedného 6-tich os zvárací robot QRC 410E a dvoch pracovísk, ktoré zvyšujú jeho účinnosť.

 

 

QRC 350 E

Robotizované zváracie pracovisko od nemeckej firmy Cloos pozostávajúce z jedného 6 osého zváracieho robota QRC 410E a dvoch pracovných staníc s dvojosím a jednoosím polohovadlom. Pre zväčšenie pracovného priestoru je vybavený prídavnou externou osou.

 

 

2 x QRC 350

Veľké portálové robotizované zváracie pracovisko od nemeckej firmy Cloos s dvoma 6 osími zváracími robotmi QRC 350 a dvoma stanicami s jednoosími polohovadlami s nosnosťou 6000 kg.  Možné zvárať zvarence s rozmermi max. 14000 x 3000 mm. Slúži na zváranie kompletných rámov, pozostáv s cieľom maximalizovať efektivitu výroby a kvalitu produktov.

Liner 5

Robotizované zváracie pracovisko s laserovým zameriavaním.

Kontakty

TOMARK, s.r.o.
Strojnícka č.5
080 01 Prešov
Slovenská republika

Tel.: +421 51 7480 561
Fax.: +421 51 7480 560
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ĎALŠIE KONTAKTY

Naše riešenia pre Vás

Spoločnosť TOMARK, s.r.o., patrí už dlhé roky k popredným spoločnostiam v segmente obrábania, tvárnenia, delenia hutného materiálu a výroby zváraných konštrukcií a komponentov od prípravy výroby po finalizáciu. O širokom zábere pôsobnosti svedčia aj naše rozmanité realizované riešenia. Pomocou skúsených odborníkov v oblasti strojárenstva a letectva realizujeme vývoj a výrobu celokovových športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9.

Presvedčte sa o stabilnom zázemí našej spoločnosti, vysokej kvalite našich produktov, flexibilite a pripravenosti skvalitňovať a zlepšovať služby na základe požiadaviek našich obchodných partnerov.